Вартість фотопослуг на сезон 2023

Стартовий

10 000₴

Повний день

19 000₴

Максимум

25 000₴

Love Story

5500₴

ФОТОКНИГА

Преміальна фотокнига як цінне нагадування про Ваш весільний день. Професійний друк на італійському шовковому фотопапері зі вставками пластику між сторінок. Якісна обкладинка із екошкіри. Розміри: 30х30 см. (60х30 см. у розгорнутому вигляді); кількість розворотів: 15 (30 сторінок).

Вартість: 3500 грн. (входить у вартість пакету “Максимум”)

LOVE STORY

Кращий варіант для закоханих котрі бажають зберегти щасливі моменти своїх відносин. Невелика фотопрогулянка упродовж 2 годин подарує Вам живі картинки за Вашою участю. У результаті Ви отримаєте від 100 знімків, звичайно усі з обробкою.

Вартість: 5500 грн.

ЯК САМЕ ВИ ОТРИМАЄТЕ СВОЇ ФОТОГРАФІЇ?

Кожна пара отримує свої фото записані на брендований флеш-носій. І все це уже через 14 днів після весілля!

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ >>>

Все, що варто знати при співпраці зі мною

Якщо з наданих пакетів послуг Ви не обрали для себе відповідний, я із задоволенням вислухаю Вас і ми змінимо умови і вартість фотозйомки так, щоб і Ви і я залишилися задоволені співпрацею. Я завжди відкрита до діалогу – пишіть, телефонуйте.

Ви завжди можете придбати подарунковий сертифікат на будь-який вид фотозйомки – це буде відмінний подарунок рідним, близьким і знайомим.

Фотосесія вийде набагато якісніше і вдаліше, якщо до неї підготуватися. Саме для цього я завжди проводжу персональну консультацію для своїх клієнтів. Ми не тільки підберемо місця для фотосесій і визначимо стиль фотозйомки, а й складемо детальний план весільного дня.

У кожному з наданих пакетів послуг зазначено загальний час роботи фотографа. Під цим проміжком часу маються на увазі не тільки активні години зйомки, але і переміщення між локаціями, паузи між подіями і т.д.

Послуги, що вказані в пакетах надаються за умови, що зйомка буде відбуватися в один день і в межах зазначеного часу. Якщо ж, наприклад, розпис і вінчання з банкетом сплановані в різні дні, у такому випадку фотозйомку розпису Ви зможете замовити окремо (оплачується по спец. вартості).

Початком зйомки вважається прибуття фотографа на місце зйомки в обумовлений заздалегідь час. Якщо клієнт запізнюється на фотосесію, фотограф не гарантує повну кількість фотографій, що входять в замовлений пакет фотопослуг.

Клієнт отримує ту кількість фотографій, яку зазначено в замовленому пакеті послуг, за умови своєчасного початку фотозйомки. Замовляючи фотопослуги клієнт погоджується з моїм смаком, стилем зйомки і обробкою фотографій, попередньо ознайомившись із моїми роботами в портфоліо. Відбирає фотографії для обробки фотограф. Не оброблені кадри (рави) фотограф надає за додаткову плату (зазначено у договорі).

Фотограф має право публічно розміщувати Вашу фотозйомку в цілях реклами. Якщо з будь-яких причин клієнт бажає залишити право на розміщення фотографій тільки за собою, в такому випадку вартість обраного пакета послуг виростає на 500 грн.

Максимальний термін обробки весільних фотографій – 14 календарних днів. Готові фотографії будуть передані клієнтові на подарунковому флеш-накопичувачі у дизайнерській упаковці. Термін виготовлення фотокниги до 40 календарних днів з моменту відбору готових фотографій клієнтом.

Для початку співпраці я зустрічаюся з кожним клієнтом індивідуально. Ми обговорюємо план зйомки і підписуємо договір надання послуг. Під час підписання договору клієнт вносить завдаток у розмірі 20% від вартості пакета послуг, решту 80% у день проведення зйомки.

Спеціальні пропозиції для моїх пар

Якщо Вам потрібно трішки більше...)

Передвесільна фотосесія

Готова тестова зачіска та макіяж? Тоді Вам просто необхідна фотосесія!) Протягом годинної прогулянки ми наробимо класних знімків і повністю невілюємо страх перед камерою.

Весільна подорож

Спеціальна послуга для тих, хто бажає отримати чудові знімки під час весільної подорожі. Організація та проведення весільних церемоній / фотосесій та вінчань на Кіпрі, Греції, Чорногорії та Хорватії.

Два фотографи

У випадку, якщо у Вас планується велике (грандіозне) весілля і є необхідність, щоб фотограф був присутній у двох місцях одночасно - послуга 2 фотографи - саме те що Вам потрібно!