Вартість фотопослуг на весільний сезон 2019

ПОВНИЙ ДЕНЬ

Пакет #2

12 годин

від 600 оброблених фото

Готовність: 14 днів

Фотобук 19x19 см.

20 сторінок

Усі фото на флешці +подарунковий бокс

Експрес-фото:

15 фото на наст. день

9500 грн.

 Кожна наступна

година фотозйомки:

800 грн. / год.

LOVE STORY

Пакет #4

до 2-х годин

від 100 оброблених фото

Готовність: 14 днів

Фото завантажуються

на файлобмінник

*фотозйомка в весільних нарядах неможлива

2700 грн.

МАКСИМУМ

Пакет #3

СТАРТОВИЙ

Пакет #1

5 годин

від 200 оброблених фото

Готовність: 14 днів

Фотобук 19x19 см.

20 сторінок

Усі фото на флешці +подарунковий бокс

6500 грн.

до 15 годин

Експрес-фото:

30 фото на наст. день

14000 грн.

Експрес-фото:

5 фото на наст. день

Друк фото:

30 фото 15х21 см.

від 750 оброблених фото

Готовність: 14 днів

Фотобук 30x30 см.

30 сторінок, екошкіра

Усі фото на флешці +подарунковий бокс

Слайдшоу

 Кожна наступна

година фотозйомки:

1000 грн. / год.

Замовте будь-який із весільних пакетів та отримайте мінібук на 20 сторінок у подарунок! Розмір: 19х19 см.

Фотокнига

Преміальна фотокнига як цінне нагадування про Ваш весільний день. Професійний друк на італійському шовковому фотопапері зі вставками пластику між сторінок. Якісна обкладинка із екошкіри. Розміри: 30х30 см. (60х30 см. у розгорнутому вигляді); кількість розворотів: 15 (30 сторінок).

Вартість: 3500 грн. (входить у вартість пакету "Максимум")

Фотосесія Love Story

Кращий варіант для закоханих пар котрі бажають зберегти щасливі моменти своїх відносин. Невелика фотопрогулянка впродовж 2 годин подарує Вам живі картинки за Вашою участю. У результаті Ви отримаєте від 100 знімків, звичайно усі з обробкою.

Вартість: 2700 грн.

Як саме Ви отримаєте свої фотографії?

Кожна пара отримує свої фото записані на цифровий носій (флешка) в дерев'яній дизайнерській упаковці.

І все це уже через 14 днів після весілля!

Не знайшли те, що шукали?

Якщо з наданих пакетів послуг Ви не обрали для себе відповідний, я із задоволенням вислухаю Вас і ми змінимо умови і вартість фотозйомки так, щоб і Ви і я залишилися задоволені співпрацею. Я завжди відкритий до діалогу - пишіть, телефонуйте.

Подарунковий сертифікат

Ви завжди можете придбати подарунковий сертифікат на будь-який вид фотозйомки - це буде відмінний подарунок рідним, близьким і знайомим.

Підготовка до фотосесії

Фотосесія вийде набагато якісніше і вдаліше, якщо до неї підготуватися. Саме для цього я завжди проводжу персональну консультацію для своїх клієнтів. Ми не тільки підберемо місця для фотосесій і визначимо стиль фотозйомки, а й складемо детальний план весільного дня.

Тривалість фотозйомки

У кожному з наданих пакетів послуг зазначено загальний час роботи фотографа. Під цим проміжком часу маються на увазі не тільки активні години зйомки, але і переміщення між локаціями, паузи між подіями і т.д.

 

Послуги, що вказані в пакетах надаються за умови, що зйомка буде відбуватися в один день і в межах зазначеного часу. Якщо ж, наприклад, розпис і вінчання з банкетом сплановані в різні дні, у такому випадку фотозйомку розпису Ви зможете замовити окремо (оплачується по спец. вартості).

 

Початком зйомки вважається прибуття фотографа на місце зйомки в обумовлений заздалегідь час. Якщо клієнт запізнюється на фотосесію, фотограф не гарантує повну кількість фотографій, що входять в замовлений пакет фотопослуг.

Обробка фотографій та їх кількість

Клієнт отримує ту кількість фотографій, яку зазначено в замовленому пакеті послуг, за умови своєчасного початку фотозйомки. Замовляючи фотопослуги клієнт погоджується з моїм смаком, стилем зйомки і обробкою фотографій, попередньо ознайомившись із моїми роботами в портфоліо. Відбирає фотографії для обробки фотограф. Не оброблені кадри (рави) фотограф не надає.

 

Фотограф має право публічно розміщувати вашу фотозйомку в цілях реклами. Якщо з будь-яких причин клієнт бажає залишити право на розміщення фотографій тільки за собою, в такому випадку вартість обраного пакета послуг виростає на 1000 грн.

Коли будуть готові фотографії?

Максимальний термін обробки весільних фотографій - 14 календарних днів. Готові фотографії будуть передані клієнтові на подарунковому флеш-накопичувачі у створеній вручну унікальній іменній упаковці. Термін виготовлення фотокниги - до 40 днів з моменту проведення фотозйомки.

Співпраця та розрахунок

Для початку співпраці я зустрічаюся з кожним клієнтом індивідуально. Ми обговорюємо план зйомки і підписуємо договір надання послуг. Під час підписання договору клієнт вносить завдаток у розмірі 20% від вартості пакета послуг, решту 80% в день проведення зйомки.

Замовте весільну фотосесію та отримайте мінібук в подарунок!

Потрібна безкоштовна консультація?

(098) 924-75-59

Зателефонуйте мені:

Потрібна швидка відповідь?

Напишіть мені в соц. мережах:

Будьте впевнені у Вашому весільному фотографові!

Ваша контактна інформація конфіденційна та не буде передана третім особам.

АНИМЭЙТ v.3.5